מתוך היכרות מעמיקה של צרכי ודרישות הלקוחות, בונה אהרוני טכנולוגיות, בעזרת צוותי מומחים, פתרונות לעסקים ומוסדות במגוון רחב של תחומים טכנולוגיים.

תשתיות ומערכות התקשורת הינם הבסיס להפעלת יישומי תקשוב מתקדמים. רבוי היישומים וכניסתם למעגל החיים של החברות, מייצר עבורם אפקטיות בניהול ובניצול המשאבים העומדים לרשותם. השבתה או תקלה באחד מהיישומים עשוי לשבש באופן חמור את תפקוד החברה. תכנון נכון של שכבת תשתית התקשורת הפיסית של הארגון וכן שכבת התקשורת האקטיבית יאפשרו הפעלה רצויה של היישומים תוך יצירת המשכיות עיסקית גם במצבי משבר.
לאהרוני טכנולוגיות נסיון ויכולת מוכחת בתכנון תשתיות תקשורת לצרכים שונים בשילוב ראיה מערכתית המייצרת תוצרים המאפשרים בניית מערכות בעלות שרידות וגיבויים הנחוצים לתפקוד השוטף של הארגון. נסיון החברה כולל תשתיות פסיביות, רשתות תקשורת נתונים LAN/WAN, מערכות טלפוניה מתקדמות, מוקדי שירות, תקשורת לוויינים, מערכות תמסורת ועוד.

מגמות בתחום פתרונות רשתות תקשורת

כמות המידע והנתונים השונים שמועברים כיום באמצעים טכנולוגיים מתקדמים הינה עצומה.
ארגונים מכל המגזרים והתחומים מסתמכים יותר ויותר על רשתות תקשורת מתקדמות ותשתיות טכנולוגיות שונות על מנת לקבל ולהעביר מידע אשר צורך משאבים רבים מהארגון, אך מצד שני תורם רבות לתפוקה וליעילות. תשתיות תקשורת מחשבים ורשתות תקשורת כוללות מרכיבים ברמת הלקוח כמו ארון תקשורת והתקנת התשתית הארגונית ועד חיבור לרשתות אזוריות וארציות בצורה יעילה.

פתרונות תקשורת בארגונים

פתרונות רשתות תקשורת הן שם כולל למערך רחב היקף של שירותים ומרכיבים שיוצרים בסופו של דבר את רשת תעבורת המידע העצומה שקיימת כיום בעולם. רשתות תקשורת נעות כאמור החל מהרמה הלאומית והעולמית בפריסת אינטרנט ותעבורת נתונים ועד רמה של רשתות תקשורת פנים ארגוניות אשר נועדו לשרת ארגון ספציפי על פי צרכיו. שוק התקשורת העולמי כולל פתרונות רבים מבחינת מרכיבי המערכות, פרוטוקולים מקצועיים שנמצאים בשימוש, שיטות טכנולוגיות ושאר משתנים.

תשתית התקשורת בארגונים מהווה נכס אמיתי וקריטי בכל קנה מידה, מבחינה תפעולית, ניהולית, פיננסית ועוד. תשתיות תקשורת מחשבים מאפשרות להעביר מידע ביעילות ובבטחה בתוך הארגון ומחוצה לו וכן מאפשרות לייעל תהליכים בצורה משמעותית ובכך לשפר תוצאות עסקיות בטווח הקצר והארוך.

מוצרים ומרכיבי תקשורת הקיימים בשוק

פתרונות רשתות תקשורת הן תחום אשר נמצא בצמיחה קבועה ובשינוי תמידי של שיפור טכנולוגיות, המצאת מוצרים ותהליכים חדשים וכן שיפור רמת השירות מבחינות רבות. לכן על מנת לספק פתרונות תקשורת מקצועיות ואיכותיות יש לעמוד כל העת בחזית הטכנולוגיה תוך הצעת מערך פתרונות מקיף, מקצועי, אמין אשר עונה על מגוון רחב ביותר של הצרכים הארגוניים.

דוגמאות של תשתיות תקשורת הקיימות כיום בשוק הן:

  • ארון תקשורת: המרכיב אשר מתנקזות אליו כל תשתיות התקשורת של הארגון, החל באינטרנט המרכזי ועד לכבלים המקשרים כל עמדה ושלוחה בארגון. מדובר על פיתרון קצה איכותי שכולל מערכת מקצועית ומורכבת של אפשרויות ומרכיבים המאפשרים ניהול יעיל ואיכותי של התקשורת בארגון.

תשתיות אופטיות מתקדמות בסביבות מחשוב מורכבות

המציאות הטכנולוגית בה ארגונים פועלים כיום כוללת העברת כמות אדירה של מידע על פני תשתיות תקשורת ארגונית ומרכזי Data-Center. מהפכת הטכנולוגיה והמידע הזו שיפרה כמובן את יכולות הארגונים משמעותית והצריכה היערכות חדשה ומתמדת מבחינת תשתיות וטכנולוגיות על מנת להתאים לצרכים וליכולות בקדמת הטכנולוגיה. בשל כך תחום התקשורת האופטית במסגרת התשתיות הארגוניות, ואף הלאומיות, צמח ומהווה כיום את תשתית תעבורת המידע העיקרית והמתאימה ביותר

תקשורת אופטית ככלי חיוני לארגונים

ארגונים כיום פועלים תוך תעבורת מידע רבה ובנפחים גדולים מאוד, החל מתעבורת אינטרנט, דרך טלפוניה וקבלת שידורי מדיה למיניהם וכמובן שעד תשתיות תקשורת פנים ארגוניות. אחת הסביבות המורכבות והעמוסות ביותר מבחינה טכנולוגית ותעבורת מידע הינה סביבת Data Center אשר מרכז למעשה את כל תעבורת המידע והנתונים של הארגון ומנתב תשתיות תקשורת ארגונית למקומות המתאימים.

בהתאם ובעקבות כל אלו וגורמים אחרים בתחום התקשורת הארגונית, תקשורת אופטית היא כלי חיוני עבור ארגונים, כלי אשר מקל על התפעול, מוזיל עלויות ומשפר ביצועים באופן משמעותי. ניקח למשל Data Center שפועל על בסיס תשתית אופטית להעברת וקבלת מידע, מרכז כזה יפעל באופן יעיל ואיכותי יותר משמעותית מאשר מרכז תעבורת מידע אשר כולל תשתית כבלי נחושת. היעילות תתבטא בניצול טוב יותר של רוחב הפס ושימוש ברוחב פס רב יותר, תחזוקה נוחה יותר, הפחתת נפחי תעלות פיזיות ועוד יתרונות רבים.

יתרונות של תעבורת מידע אופטית בתשתיות תקשורת ארגונית

התקנת סיבים אופטיים במסגרת ארגונים מצריכה כמובן ידע מקצועי מדויק, שימוש בציוד מתאים ומתקדם וניצול נכון של תשתיות הארגון. קיימים סוגים שונים של סיבים אופטיים ותעבורת מידע על גבי תשתית אופטית וציוד חיבור או קליטה ייעודי מיוחד, מדובר על שיטה שממירה אותות חשמליים לאור ולהיפך והיא כוללת ציוד רגיש – לכן המקצועיות מחייבת.

שילוב מערך תקשורת אודיו / וידאו בתוך חדרי ישיבות חכמים

עולם העסקים המודרני מאפשר לארגונים לפעול באופן כלל ארצי ובינלאומי בצורות יעילות וקלות יותר. ניתן כיום ליצור קשר מיידי ואיכותי עם לקוחות, ספקים ואפילו עובדים שאינם נמצאים פיזית במיקום מושבו של הארגון הודות למגוון יכולות וכלים טכנולוגיים מתקדמים.

ישיבות חשובות מחייבות יישום איכותי של הטכנולוגיה

כאשר אנו צריכים ליצור קשר עם גורמים שאינם נמצאים פיזית בארגון, בין אם בישראל או בחו"ל, תחום תקשורת אודיו וידאו הינו מהותי ומאפשר תפעול יעיל יותר של תהליכי העבודה. עובדה זו נכונה בעיקר לגבי חדר ישיבות חכם שמציע אפשרות מתקדמת לניהול ישיבות עם משתתפים שאינם נמצאים כלל בחדר. אם בעבר הנושא של תקשורת אודיו / וידאו כמכלול היה בגדר חלום או אפילו מדע בדיוני וישיבות מרוחקות נוהלו רק בטלפון אזי כיום בהחלט קיימים שירותי Video Conference  איכותיים המאפשרים ניהול ישיבה עם גורמים מרוחקים כאילו הם יושבים יחד איתנו באותו חדר.

מערכות תקשורת אודיו וידאו על בסיס תשתיות איכותיות ומתאימות ובעל רמת אמינות גבוהה הינם הכרחיים לניהול ישיבות עסקיות.  חדרי הישיבות של בינת יישום מערכות יוצרים מרחב ניהול יעיל, חכם ונוח באמצעות טכנולוגיות שליטה ותצוגה מתקדמות.

יכולות ניהוליות מרשימות בעזרת חדר ישיבות חכם

חדרי ישיבות הם מקומות בהם נערכים דיונים חשובים ומתקבלות החלטות מהותיות על ידי הארגון ועובדיו, ניהול ישיבות מצריך היערכות שונה בהתאם למהות הדיון או האירוע ובמקרים רבים יש צורך בעזרים ממוחשבים למיניהם ושאר יכולות טכנולוגיות.

חדרי ישיבות חכמים מחייבים התקנת תשתית מקצועית ויעילה והינם  מאפשרים שילוב שלל יכולות. בינת יישום מערכות מתכננת, מנהלת ומבצעת פרויקטים של חדרי ישיבות החל משלב התשתיות, שילוב מערך התקני השליטה והתצוגה ועד להתקנת מערכות מולטימדיה מתקדמות.

חדרי הישיבות משלבים:

  • מערכות מחשוב ובקרה מרכזית
  • מערכות שמע וחוזי
  • מערכות ל- Video Conference
  • מערכות בקרת תאורה, אמצעי תצוגה והמחשה
  • ועוד התקנים בהתאמה לצרכים מוגדרים…